Klasyfikacja strzelców 2018/2019

Klasyfikacja strzelców XX edycji KALF

RankingZawodnikKlubBramki
1Bartłomiej WachEkol Dziwnówek18
2Kamil BoguszMedicina15
3Volodymyr PryshnivskyyVocatus Golczewo15
4Patryk JankowskiBosman Chomino12
5Mateusz WróbelRepro Service Pol.12
6Michał KomendaJack-Pol Przybiernów11
7Bartosz SasinRepro Service Pol.9
8Mikołaj KarbowiakMedicina9
9Szymon WłodarekBosman Chomino8
10Dawid WłodarczykEkol Dziwnówek7
11Filip DaroszewskiBosman Chomino7
12Kamil JanikKS Zryw Zamoście7
13Bartosz KorzeniowskiRepro Service Pol.7
14Patryk KominekJack-Pol Przybiernów6
15Kamil KacperekRepro Service Pol.6
16Mateusz SałudaBosman Chomino5
17Radosław CyburtEkol Dziwnówek5
18Grzegorz CedrowiczJack-Pol Przybiernów5
19Krzysztof KubasMedicina5
20Krzysztof DomońEkol Dziwnówek5
21Dariusz NowakJack-Pol Przybiernów4
22Slawomir JamborKS Zryw Zamoście4
23Dawid RoszakMedicina4
24Rafał ListkiewiczJack-Pol Przybiernów4
25Wojciech AndrzejewskiMedicina4
26Adrian KrzyżewskiJack-Pol Przybiernów4
27Konrad BurlikowskiBosman Chomino3
28Daniel TulejskiDynamit Benice3
29Ireneusz BenedyczakMedicina3
30Robert ŻywulskiMedicina3
31Maciej SzwechRepro Service Pol.3
32Adrian KiszkaJack-Pol Przybiernów3
33Fabian MajewskiDynamit Benice3
34Dawid SandzewiczRepro Service Pol.3
35Wojciech TrepkowskiVocatus Golczewo3
36Karol MajerMedicina2
37Stanisław KuryłłoRepro Service Pol.2
38Damian KarczmarskiRepro Service Pol.2
39Dawid WachEkol Dziwnówek2
40Łukasz WiśniewskiKS Zryw Zamoście2
41Grzegorz MioduchowskiEkol Dziwnówek2
42Paweł WachEkol Dziwnówek2
43Kamil PintalMedicina2
44Dawid KapustaEkol Dziwnówek2
45Yaroslav OlenyukVocatus Golczewo2
46Paweł ŻabierekRepro Service Pol.1
47Kamil PogodaBosman Chomino1
48Przemysław SaładajczykDynamit Benice1
49Dawid PawłowskiEkol Dziwnówek1
50Robert StangryckiEkol Dziwnówek1
51Piotr PlutaKS Zryw Zamoście1
52Weronika SzymaszekBosman Chomino1
53Mariusz JaniszewskiBosman Chomino1
54Andrzej JarosikKS Zryw Zamoście1
55Patryk JuncewiczBosman Chomino1
56Adrian KapczyńskiRepro Service Pol.1
57Mateusz RakowskiDynamit Benice1
58Maksymilian KalaszyńskiDynamit Benice1
59Alan DąbrowskiKS Zryw Zamoście1
60Mateusz BajdaEkol Dziwnówek1
61Szymon ChlebowskiDynamit Benice1
62Szymon BrzęczkowskiKS Zryw Zamoście1
63Adam WojciechowskiEkol Dziwnówek1
64Maciej GmińskiVocatus Golczewo1
65Kamil SkakujKS Zryw Zamoście1
66Karol PtakMedicina1
67Patryk DobrowolskiDynamit Benice1
68Daniel WawrzyńskiVocatus Golczewo1
69Szymon TrepkowskiVocatus Golczewo1
70Adrian WanagielMedicina1
71Oskar RucińskiVocatus Golczewo1
72Tomasz DziubaEkol Dziwnówek1
73Bartosz TrepkowskiVocatus Golczewo1
74Kamil KowalskiVocatus Golczewo1
Polub i śledź nas:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
KALF na FB
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim