Wesprzyj nas

Zostań sponsorem Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu

Jeżeli chcesz, by Twoja firma stała się znana, zdobyła nowych klientów, umożliwiła rozwój młodzieży oraz była kojarzona z taką znaną i sławną marką w naszym regionie jak KAMIEŃSKA AMATORSKA LIGA FUTSALU, to nasza oferta jest przygotowana specjalnie dla Ciebie.

W zeszłym sezonach w Kamieńskiej Amatorskiej Lidze Futsalu wzięło udział blisko 300 zawodników rywalizujących ze sobą w trzech ligach, a same rozgrywki przyciągały spore rzesze kibiców i uwagę okolicznych mediów (Dziennik Powiatu Kamieńskiego, Pomorzanin, portale: www.kamieńskie.info, www.ikamien.pl, www.pomorski24.com, www.zka.pl, www.ligowiec.net, www.superportal24.pl, ekamienpomorski.pl oraz portale miejskie).

Na tle innych tego typu rozgrywek wyróżniamy się przede wszystkim dbałością o wizerunek w mediach – z roku na rok sposób przedstawienia ligi głównie w internecie jest coraz bardziej dopieszczany. Prowadzimy stroną internetową bogate w galerie zdjęć z naszych rozgrywek (każda kolejka posiada swoją osobną fotorelację), relacje i zapowiedzi spotkań, wywiady z zawodnikami, szczegółowe statystyki, a podczas każdego spotkania o dobrą atmosferę na trybunach i dreszczyk emocji dba spiker komentujący mecz.

Jak już wspomnieliśmy w zamian za jakiekolwiek wsparcie (nie chodzi tylko o wsparcie finansowe, mogą to być każdego rodzaju darmowe upominki dla wyróżnionych zawodników, wsparcie techniczne, sprzęt sportowy) jesteśmy w stanie zaoferować Państwu reklamę na naszej stronie internetowej (www.kalf.com.pl), na prowadzonej równolegle stronie na Facebook’u (www.facebook.pl/kalfomaniak) oraz umieszczenie Państwa loga / nazwy firmy na wszelkiego rodzaju plakatach, ulotkach i informacjach związanych z naszymi rozgrywkami. Istnieje również możliwość wywieszania bannerów reklamowych podczas rozgrywek na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim.

Jeżeli będą Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, która z całą pewnością będzie dla obu stron owocna. Więcej informacji u sekretarza rozgrywek – Remigiusza Pęcaka – tel. 882 643 634.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
KALF na FB
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim