Mistrz KALF zagra w Rewalito

8 marca o godz. 17.30 w Hali Sportowej w Rewalu odbędzie się Puchar Mistrzów Futsalu Rewalito 2019. Miło nam poinformować, że prawo udziału w nim będzie miał tegoroczny zwycięzca Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Oprócz zespołu reprezentującego KALF wystąpią na nim triumfatorzy Gryfickiej Amatorskiej Ligi Futsalu, REWALIGI oraz Rega Arena Futsal Ligi.

Głównym założeniem organizatora tego turnieju – Gminy Rewal jest zorganizowanie turnieju halowej piłki nożnej amatorów, stojącego na wysokim poziomie piłkarskim i organizacyjnym. Celem imprezy jest zachęcenie do aktywnego spędzenia wolnego czasu oraz do rekreacyjnego uprawiania sportu.

Rozgrywki Rewalito 2019 przeprowadzone zostaną w systemie pucharowych spotkań, pary meczów półfinałowych wyłoni losowanie w dniu rozgrywek 8.03.2019 r. o godzinie 17:40. Dwaj zwycięzcy meczów półfinałowych zagrają w finale Rewalito 2019, przegrani zmierzą się w meczu o 3 miejsce.  Lista zgłoszeniowa do Rewalito 2019 musi się zgadzać z listą zgłoszeniową do ligi w sezonie 2018/19, w której występował zwycięski zespół, tak więc zespoły przed turniejem nie mogą wzmacniać się zawodnikami, którzy nie występowali w danej drużynie w sezonie 2018/2019.

W rozgrywkach Rewalito 2019 główna nagrodę 2 000 tysiące złotych oraz puchar otrzymuję zwycięska drużyna. Dodatkowo dla wszystkich drużyn zostaną wręczone medale.  W turnieju przewidziane są nagrody indywidualne: dla najlepszego bramkarza oraz najlepszego zawodnika turnieju, których wytypują organizatorzy Rewalito 2019.

Polub i śledź nas:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
KALF na FB
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim