Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców XX edycji KALF

RankingZawodnikKlubBramki
1Bartłomiej WachEkol Dziwnówek18
2Kamil BoguszMedicina15
3Volodymyr PryshnivskyyVocatus Golczewo15
4Mateusz WróbelRepro Service Pol.12
5Patryk JankowskiBosman Chomino12
6Michał KomendaJack-Pol Przybiernów11
7Bartek SasinRepro Service Pol.9
8Mikołaj KarbowiakMedicina9
9Szymon WłodarekBosman Chomino8
10Filip DaroszewskiBosman Chomino7
11Dawid WłodarczykEkol Dziwnówek7
12Bartek KorzeniowskiRepro Service Pol.7
13Kamil JanikKS Zryw Zamoście7
14Patryk KominekJack-Pol Przybiernów6
15Kamil KacperekRepro Service Pol.6
16Mateusz SałudaBosman Chomino5
17Radosław CyburtEkol Dziwnówek5
18Grzegorz CedrowiczJack-Pol Przybiernów5
19Krzysztof KubasMedicina5
20Krzysztof DomońEkol Dziwnówek5
21Dariusz NowakJack-Pol Przybiernów4
22Slawomir JamborKS Zryw Zamoście4
23Dawid RoszakMedicina4
24Rafał ListkiewiczJack-Pol Przybiernów4
25Wojciech AndrzejewskiMedicina4
26Adrian KrzyżewskiJack-Pol Przybiernów4
27Ireneusz BenedyczakMedicina3
28Konrad BurlikowskiBosman Chomino3
29Daniel TulejskiDynamit Benice3
30Fabian MajewskiDynamit Benice3
31Adrian KiszkaJack-Pol Przybiernów3
32Robert ŻywulskiMedicina3
33Maciej SzwechRepro Service Pol.3
34Dawid SandzewiczRepro Service Pol.3
35Wojciech TrepkowskiVocatus Golczewo3
36Dawid WachEkol Dziwnówek2
37Karol MajerMedicina2
38Łukasz WiśniewskiKS Zryw Zamoście2
39Grzegorz MioduchowskiEkol Dziwnówek2
40Paweł WachEkol Dziwnówek2
41Kamil PintalMedicina2
42Damian KarczmarskiRepro Service Pol.2
43Dawid KapustaEkol Dziwnówek2
44Yaroslav OlenyukVocatus Golczewo2
45Stanisław KuryłłoRepro Service Pol.2
46Paweł ŻabierekRepro Service Pol.1
47Andrzej JarosikKS Zryw Zamoście1
48Piotr PlutaKS Zryw Zamoście1
49Robert StangryckiEkol Dziwnówek1
50Weronika SzymaszekBosman Chomino1
51Mariusz JaniszewskiBosman Chomino1
52Przemysław SaładajczykDynamit Benice1
53Dawid PawłowskiEkol Dziwnówek1
54Adrian KapczyńskiRepro Service Pol.1
55Mateusz RakowskiDynamit Benice1
56Alan DąbrowskiKS Zryw Zamoście1
57Maksymilian KalaszyńskiDynamit Benice1
58Mateusz BajdaEkol Dziwnówek1
59Szymon ChlebowskiDynamit Benice1
60Patryk JuncewiczBosman Chomino1
61Szymon BrzęczkowskiKS Zryw Zamoście1
62Kamil PogodaBosman Chomino1
63Adam WojciechowskiEkol Dziwnówek1
64Kamil SkakujKS Zryw Zamoście1
65Maciej GmińskiVocatus Golczewo1
66Karol PtakMedicina1
67Patryk DobrowolskiDynamit Benice1
68Daniel WawrzyńskiVocatus Golczewo1
69Szymon TrepkowskiVocatus Golczewo1
70Adrian WanagielMedicina1
71Oskar RucińskiVocatus Golczewo1
72Tomasz DziubaEkol Dziwnówek1
73Bartosz TrepkowskiVocatus Golczewo1
74Kamil KowalskiVocatus Golczewo1
Polub i śledź nas:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
KALF na FB
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim