Terminarz 2018/2019

Terminarz XX edycji KALF

DataMeczCzas/WynikiSezonKolejka
Ekol Dziwnówek — Medicina2018/20191
Vocatus Golczewo — Repro Service Pol.2018/20191
Bosman Chomino — Jack-Pol Przybiernów2018/20191
Dynamit Benice — KS Zryw Zamoście2018/20191
Jack-Pol Przybiernów — Dynamit Benice2018/20192
Medicina — KS Zryw Zamoście2018/20192
Ekol Dziwnówek — Vocatus Golczewo2018/20192
Bosman Chomino — Repro Service Pol.2018/20192
Dynamit Benice — Repro Service Pol.2018/20193
KS Zryw Zamoście — Jack-Pol Przybiernów2018/20193
Bosman Chomino — Ekol Dziwnówek2018/20193
Vocatus Golczewo — Medicina2018/20193
Vocatus Golczewo — Bosman Chomino2018/20194
Medicina — Jack-Pol Przybiernów2018/20194
Repro Service Pol. — KS Zryw Zamoście2018/20194
Ekol Dziwnówek — Dynamit Benice2018/20194
Dynamit Benice — Medicina2018/20195
KS Zryw Zamoście — Bosman Chomino2018/20195
Jack-Pol Przybiernów — Vocatus Golczewo2018/20195
Repro Service Pol. — Ekol Dziwnówek2018/20195
Ekol Dziwnówek — Jack-Pol Przybiernów2018/20196
Bosman Chomino — Dynamit Benice2018/20196
Medicina — Repro Service Pol.2018/20196
Vocatus Golczewo — KS Zryw Zamoście2018/20196
Dynamit Benice — Vocatus Golczewo2018/20197
KS Zryw Zamoście — Ekol Dziwnówek2018/20197
Jack-Pol Przybiernów — Repro Service Pol.2018/20197
Bosman Chomino — Medicina2018/20197
Medicina — KS Zryw Zamoście20191/4
Repro Service Pol. — Dynamit Benice20191/4
Bosman Chomino — Vocatus Golczewo20191/4
Jack-Pol Przybiernów — Ekol Dziwnówek20191/4
KS Zryw Zamoście — Medicina20191/4
Dynamit Benice — Repro Service Pol.20191/4
Vocatus Golczewo — Bosman Chomino20191/4
Ekol Dziwnówek — Jack-Pol Przybiernów20191/4
Medicina — Ekol Dziwnówek20191/2
Repro Service Pol. — Bosman Chomino20191/2
Ekol Dziwnówek — Medicina20191/2
Repro Service Pol. — Bosman Chomino20191/2
Bosman Chomino — Ekol Dziwnówek20193. miejsce
Medicina — Repro Service Pol.2019Finał
Polub i śledź nas:
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
KALF na FB
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim